Elbise Kılıfı ve Gamboç Üreticisi Pevabag

Pevabag
Tarafından | 24 Haziran 2022

Elbise kılıfları, abiye, takım elbise gibi giysilerinizi dış etkenlerden koruyan ve taşımada kolaylık sağlayan ürünlerdir. Bu nedenle, özellikle değerli elbiselerin taşınabilmesi ve korunması adına, elbise kılıflarına ihtiyaç duyulmaktadır. Pevabag, gamboç üretimi işlemini elbiselerin boyutlarına uygun olarak sınırsız özellik ve renk seçeneğiyle yapmaktadır. Genellikle, gamboçlar, tasarım şekli olarak fermuar detayı ile imal edilen ürünlerdir. Giysinizi askıya asın ve daha sonra  gamboçun fermuarını açın. Ardından gamboçun içine giysiye yerleştirin ve ürününüz artık kullanıma hazır. Perakande olarak satın alabileceğiniz gibi toptan gamboç olarak da satın alabilirsiniz. Toplu olarak satın alacağınız gamboçlar, ekonomik olarak perakende siparişlerinize göre daha uygun oranlarda olacaktır.

pevabag 1Elbise kılıflarının boyutu, muhafaza edilecek ürünün boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Sipariş vereceğiniz ürünün gramajı, rengi gibi konularda kafanızda bir soru işareti mevcut ise pevabag.com anasayfasında yer alan özel sipariş formunu doldurabilirsiniz.Eğer bir mağazanız mevcut ise toptan elbise kılıfı siparişinizde Pevabag yanınızda! Elbise kılıfı üreticisi olan Pevabag, ihtiyaçların karşılanması adına, birçok yerli ve yabancı ünlü markanın gamboçve elbise kılıfı tasarımlarına imza atmış olup atmaya da devam etmektedir.

Ek olarak, web sitemizde yer alan diğer ürün gruplarımızı da incelemenizi tavsiye ederiz. Bu ürünlerimiz arasında; kese, bez çantalar, karton çantalar, koton elbise kılıfları gibi seçenekler yer alır. Her bir ürünün kullanım amacı ve hammaddeleri birbirinden farklıdır. Mağazanıza veya tamamen kendi zevkinize göre üretim yapabileceğimiz bu ürünlere göz atmak istiyorsanız web’i ziyaret edebilirsiniz!

Tanıtım yazısı bitiş tarihi: 25/12/2022 (süre dolmuştur)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir