Şıklığınızdan Taviz Vermeyeceğiniz Fransız Örgüsü

fransız örgü
Tarafından | 20 Nisan 2022

Biz Bonitam ailesi olarak kadınları çok iyi anladığımızı düşünüyoruz. Bakım onlar için vazgeçilmez kriterler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Biz bunun farkında olan bir kadınlarsitesi olarak kadınları mutlu etmek ve onlara yaşama sevincini aşılamaktan büyük zevk alıyoruz. Her koşulda ve her şartta kadınların yanındayız ve yanlarında olmaya da devam edeceğiz.

Kadınlar için görselliğin çok önemli olduğunu bildiğimiz için yapımı basit ama görseli muhteşem olan saç örgü modellerini sizler için araştırmaya devam ediyoruz.

Yıllara rağmen popülerliğini koruyan bir örgü modeli olan Fransız örgü modeli, her geçen gün ilk gün ki gibi popülerliğini koruyor. Stil sahibi olan, hoş ve bakımlı birçok kadın için Fransız saç örgü modeli muhteşem bir seçenek. Bu Fransız saç örgü modeli ile sizlerde ister evde isterseniz de dışarıda tüm gözleri üzerinizde toplaya bilirsiniz.

Her mekânda şıklığınızdan asla taviz vermeyeceğiniz bir örgü modeli ile karşınızdayız. En trend saç örgü modelleri için bizi takipte kalmanızı öneririz.

Özellikle ombreli saçlarda muhteşem görünen Fransız örgü modeli, alnı açık kadınlarda çok daha hoş bir görüntü yakalamaktadır. Saçlara örgünün en çok yakıştığı Fransız örgü modellerine sitemizde yer verdik. Çok karmaşık görünen saç örgü modelleri ile Bonitam sitesi olarak sizlerleyiz.

Fransız Örgülü Atkuyruğu Saç Modeli

Birçok kadın da atkuyruğu saç modeli çok güzel durmaktadır. Eğer sizde klasik atkuyruğu saç modelinden vazgeçemeyenlerdeniz, Fransız örgülü at kuyruğu modeli tam size göre. Yalnız bu model için uzun saçlara sahip olmanız gerektiğini bilmelisiniz. Aksi halde güzel bir atkuyruğu elde edemezsiniz. Bu model ile hem şıklığınızı koruyabilir hem de duru ve zarif bir güzellik elde edebilirsiniz.

Fransız örgülü at kuyruğu modeli yapılışı;

  • İlk olarak saçlarınızı düzleştirin ve iyice tarayın.
  • Alnınızın üzerinden kalın bir tutam saç alın ve bu saçı yanlardan ekleye ekleye ilerleyerek, Fransız örgüsü elde edin.
  • Kulak hizasına kadar örme işlemine devam edin.
  • Daha sonra bir toka yardımı ile saçınızı atkuyruğu yaparak, bir toka ile toplayın.
  • İsteğe göre saç uçlarına bukleler yapılarak da daha farklı bir görüntü elde edebilirsiniz.

Tanıtım yazısı bitiş tarihi; 21/10/2022 (06/12/22 bitti)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir