KALİTELİ EŞOFMAN NASIL SEÇİLİR?

Tarafından | 22 Nisan 2021

EŞOFMAN ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ? Bilindiği üzere eşofman, rahatlık açısından tercih ettiğimiz bir üründür. Günlük yaşantımızda sık sık kullandığımız bir ürün olduğu için kalitesi de önem taşır. Gerek spor yaparken gerekse de rahatlığı dolayısıyla evde vakit geçirirken eşofman giymeyi tercih ederiz. Oysa spor yaparken kullanacağımız eşofman ile günlük kullanacağımız aynı mı olmalıdır? Günlük kullanımda daha… Devamını oku »

KALİTELİ KUMAŞ PANTOLON NASIL OLMALIDIR?

Tarafından | 21 Nisan 2021

Kumaş pantolonlar; gerek iş hayatında gerekse günlük hayatta hem kadınlar hem erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen kıyafetlerdendir. Kimileri için kumaş pantolonun yaşam tarzı haline geldiğini bile söyleyebiliriz.  Peki resmi bir görünüm kazanmak isteyenlerin tercihi olan kaliteli kumaş pantolon nasıl olmalı ve kumaş pantolon alırken nelere dikkat edilmelidir? Başta yapmamız gereken pantolonun görünüşüne aldanmamak olacaktır. Çünkü… Devamını oku »

VİZON RENGİ NEDİR?

Tarafından | 20 Nisan 2021

Vizon, (İngilizce Mink)  kuzey yarım küreye özgü, sansargiller ailesinden Avrupa vizonu ve Amerikan vizonu gibi kürkleri için bir gelincik türünün değerli kürkünün renginden almaktadır. Vizon rengi, adını vahşi bir hayvanın kürkünün renginden alır. Vizyon renginin pek çok tonu vardır, bazıları koyu bazıları ise açık haldedir. Renkli olarak hem griyi andır, hem de haki yeşiline yakın bir renktir. Vizon rengi her şeye… Devamını oku »

İDEAL SÜTYEN NASIL OLMALI?

Tarafından | 20 Nisan 2021

Kadınlar İçin İdeal Sütyen Nasıl Olmalı? Kadınların iç çamaşırları içerisinde olmazsa olmazlarından bir tanesi sütyendir. Vücut hatlarına göre ve göğüs yapısına göre seçilmesi önemlidir. Göğüsleri çok sıkacak şekilde olmamalıdır. Bununla beraber çok geniş olması da önerilmez. Kadınlar hem rahat bir şekilde giyinmeli hem de sağlık için göğüslerine en uygun sütyeni seçmelidir. Sütyen seçiminde beden hesaplamasını… Devamını oku »