ÖRGÜ İLE ÇANTA SÜSLEMESİ YAPMA

orme canta modelleri
Tarafından | 30 Kasım 2017

Hasır çantalarınızı ve tüm çantalarınızı bu teknikle süsleyebilirsiniz. Çok güzel ve keyifli bir süsleme olacak. Aynı motifleri örgü duvar süsü modellerinde de kullanabilirsiniz.

Örneğini çok gördüm. Çok şık duruyor. Daha öne aldığınız bir çantayı bu şekilde örgü süsleme sanatı ile yenileyerek çok şık modeller yapabilirsiniz.

Beğendiğiniz çanta modellerini yapabilirsiniz. Örgü çanta modellerini istediğiniz şekilde süsleyebilirsiniz. Anlatımını paylaşacağımız motifi de birleştirerek tığ işi çanta modelleri yapabilirsiniz. Şimdi paylaşacağımız şekilde de süsleme yapabilirsiniz.

Evde Çanta Süsleme

Hasır olarak aldığınız , kağıt iple yapılmış bir çantayı örgülerle süsleyebilirsiniz. Sizlere çok güzel bir model hazırladık. Çantaya ayrı bir hava katmış.

  • 1.tur : 5 zincir çekip halka oluşturalım.
  • 2.tur : Halkanın içine aralarda 1 zincir çekerek 9 yuva yapalım.
  • 3.tur : Bu yuvaların içine 3 trabzan yapalım.
  • 4.tur : Bu turda 3 köşe oluşturacağız. 2 yuvaya tek olarak 3 trabzan yapacağız. 3. yuvaya ise aynı yere 3 trabzan 2 zincir 3 trabzan yapacağız.
  • 5.ve 6. tur : 4. turda yaptığımız işlemleri aynı köşeler üzerine köşe yaparak tekrar edeceğiz.

Motifimiz hazır. Şimdi çantayı süsleme zamanı.

orgu ile canta suslemesi 1 orgu ile canta suslemesi 2 orgu ile canta suslemesi 3 orgu ile canta suslemesi 4 orgu ile canta suslemesi 5

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir