Etiket Arşivi: tanıtım yazısı

Peştemal Hakkında Her Şey

Tarafından | 1 Mart 2021

Peştemalin Harika Dokusu; Peshmod Anlatıyor Hamam ve Spa merkezlerinde örtünme amacıyla kullanılan kumaştan dokunan Dünyanın Türk Havluları olarak bildiği peştamal Farsçadan dilimize girmiştir. Farsça anlamı örten kumaş olan peştemal hamam geleneğinin bir parçasıdır. Osmanlı döneminde peştamal genellikle önlük olarak kullanılırdı. Özellikle saraylarda hizmetliler diğer kişilerden ayrılmak amacıyla önlerine peştamal takardı. İnce dokuma yapısı zaman içerisinde hamamlar da… Devamını oku »

Favorilerinizin Arasına Adını Yazdıracak Kıyafetler

Tarafından | 14 Ocak 2021

  Zorlu bir yılın ardından insanlar artık tamamen rahatlığa önem verir hale geldi. Özellikle evde geçirilen zaman ya da yapılan sporlar bu alandaki giyim tarzını bambaşka bir yere getirdi. Önceleri spor giyim sadece rahatlığı ifade ederken croptrap.com sitesi sayesinde şıklığı da içine aldı. Pastel tonlarında vücudunuzu ön plana çıkaracak ve sizi muhteşem gösterecek olan spor… Devamını oku »

Lohusa Döneminde Pijama Seçiminde Özgürlüğü Hisset

Tarafından | 28 Ekim 2020

Bazı kadınlar için hamilelik ve lohusa dönemi oldukça zor geçebilmektedir. Özellikle riskli gebeliklerde Lohusa döneminde bedeninizde meydana gelecek değişimler, birçok alanda gereksinimlerinizi değiştirir. Bunların başında giyim gelir. Giysi seçimi yaparken içinden geçtiğiniz bu hassas dönemin özelliklerini dikkate almak bu süreci daha keyifli geçirebilmek için büyük bir öneme sahiptir. Lohusa döneminde konforunuzdan ödün vermeyin. Bu dönemde… Devamını oku »

Hamilelik ve Lohusalık Döneminde Şıklık

Tarafından | 27 Ekim 2020

Hamilelik ve lohusalık dönemi, anne adayları için, oldukça zorlu bir süreçtir. Bu süreçte anne adaylarının en rahat ve konforlu şekilde, günlük hayatlarını sürdürmeleri gerekir. Bu yüzden kaliteli ve organik malzemelerden üretilen hamile lohusa giyim ürünleri, anne adaylarının vazgeçilmez ürünleri arasındadır. Anne adaylarının doğuma hazırlanırken kullanacakları iç çamaşırları ve kıyafetler, vücutlarında meydana gelen fiziki değişimlerin de rahat şekilde… Devamını oku »