Etiket Arşivi: tanıtım yazısı

Kaliteli Perdeyi Ucuza Almak İçin İpuçları

Tarafından | 14 Ağustos 2021

Ucuz Tül Perde Nereden Alınır? Bilindiği üzere perdeler hem evlerin hem de iş yerlerinin en önemli aksesuarlarından bir tanesidir. Hal böyle olunca mutlaka perde seçimleri yaparken oldukça özenli bir şekilde davranmanız gerekmektedir. Bu evlerinizin en güzle aksesuarlarını daha doğru şekilde seçebilirsiniz. Ama her ne kadar perde üreticileri fazla olsa da esasen perde fiyatları çok yüksektir.… Devamını oku »

MELTBLOWN KUMAŞ ÖZELLİKLERİ

Tarafından | 13 Kasım 2020

Meltblown kumaş esas olarak ana hammadde olarak polipropilen kullanır ve elyaf çapı 1 ila 5 mikrona ulaşabilir. Çok sayıda boşluk, kabarık yapı ve iyi katlanma direnci vardır. Benzersiz kılcal yapıya sahip bu ultra ince lifler, birim alandaki liflerin sayısını ve spesifik yüzey alanını arttırır. Meltblown (Eriyik üflemeli) kumaşın iyi filtreleme, koruma, ısı yalıtımı ve yağ emilimine sahip olmasını… Devamını oku »

Lohusa Döneminde Pijama Seçiminde Özgürlüğü Hisset

Tarafından | 28 Ekim 2020

Bazı kadınlar için hamilelik ve lohusa dönemi oldukça zor geçebilmektedir. Özellikle riskli gebeliklerde Lohusa döneminde bedeninizde meydana gelecek değişimler, birçok alanda gereksinimlerinizi değiştirir. Bunların başında giyim gelir. Giysi seçimi yaparken içinden geçtiğiniz bu hassas dönemin özelliklerini dikkate almak bu süreci daha keyifli geçirebilmek için büyük bir öneme sahiptir. Lohusa döneminde konforunuzdan ödün vermeyin. Bu dönemde… Devamını oku »

Medikal Maske Makinesi Özellikleri

Tarafından | 11 Ağustos 2020

Medikal Maske Makinesi Çeşitleri Dünya genelinde devam edegelen salgınla mücadele noktasında maskelerin kullanımı büyük öneme sahip olurken medikal anlamda maske makinası çeşitlerini firmamız üzerinden satın alabilirsiniz. Son derece yüksek kaliteye sahip olan ürünlerle hızlı ve etkin şekilde maske üretimleri gerçekleştirilmektedir. Tıbbi yüz maskeleri üretimleri noktasında teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanılması da süreçlerin çok daha hızlı olabilmesini… Devamını oku »