Etiket Arşivi: tanıtım yazısı

EN ÇOK KULLANILAN KUMAŞLAR

Tarafından | 15 Mart 2023

Asırlardır önemi bir an olsun azalmayan kumaşlar, hayatın her alanında kullanılmaya devam etmektedir. Kullanıldığı alana, üretilen iplik türüne ve amacına göre çeşitlenen kumaşlar sayesinde ihtiyaçlar ve beklentiler karşılanmaktadır. Peki en çok kullanılan kumaşlar nelerdir? Üretilen çok sayıda kumaş türü, aynı zamanda sayısız model seçeneğine sahiptir. Düz renklerin hakim olduğu modellerin yanı sıra farklı tarzda desenler… Devamını oku »

Hukuki Tercüme Nasıl Olmalı?

Tarafından | 26 Ağustos 2022

Hukuki Çeviri Nedir Hukuki çeviri, medikal veya tıbbi çeviri gibi azami önem ve dikkat isteyen bir çeviri çeşididir.Hukuk büroları, avukatlar, mahkemeler ve birçok farklı hukuki kurum ve kuruluşlar yurtdışı bağlantılı davalarda ve mahkemelerde hukuki tercüme hizmetine ihtiyaç duymaktadırlar. Ayrıca, yurt dışında bulunan Türk vatandaşlar için de Türkiye’de bulunan hukuki belgelerin çevirisine ihtiyaç duyulabilmektedir. Böyle durumlarda,… Devamını oku »

Vientex Ürün Koleksiyonları İle Evinizi Renklendirin

Tarafından | 4 Temmuz 2022

Evlerimiz başta olmak üzere günlük hayatımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz yaşam alanlarımız, bizim için oldukça önemlidir. Huzur bulabileceğimiz ve tarzımıza uygun dekore edilmiş yaşam alanları, hayat kalitemizi yükseltebilecek potansiyele sahiptir. Bu sebeple birkaç küçük değişiklik ile yaşam alanlarınızı zenginleştirebilir, estetik ve konforlu alanlar yaratabilirsiniz. Vientex, bu kapsamda sunduğu ürün koleksiyonları ile evinizi renklendirmeye devam ediyor!… Devamını oku »

Elbise Kılıfı ve Gamboç Üreticisi Pevabag

Tarafından | 24 Haziran 2022

Elbise kılıfları, abiye, takım elbise gibi giysilerinizi dış etkenlerden koruyan ve taşımada kolaylık sağlayan ürünlerdir. Bu nedenle, özellikle değerli elbiselerin taşınabilmesi ve korunması adına, elbise kılıflarına ihtiyaç duyulmaktadır. Pevabag, gamboç üretimi işlemini elbiselerin boyutlarına uygun olarak sınırsız özellik ve renk seçeneğiyle yapmaktadır. Genellikle, gamboçlar, tasarım şekli olarak fermuar detayı ile imal edilen ürünlerdir. Giysinizi askıya… Devamını oku »