Etiket Arşivi: tanıtım yazısı

Elbise Kılıfı ve Gamboç Üreticisi Pevabag

Tarafından | 24 Haziran 2022

Elbise kılıfları, abiye, takım elbise gibi giysilerinizi dış etkenlerden koruyan ve taşımada kolaylık sağlayan ürünlerdir. Bu nedenle, özellikle değerli elbiselerin taşınabilmesi ve korunması adına, elbise kılıflarına ihtiyaç duyulmaktadır. Pevabag, gamboç üretimi işlemini elbiselerin boyutlarına uygun olarak sınırsız özellik ve renk seçeneğiyle yapmaktadır. Genellikle, gamboçlar, tasarım şekli olarak fermuar detayı ile imal edilen ürünlerdir. Giysinizi askıya… Devamını oku »

Şıklığınızdan Taviz Vermeyeceğiniz Fransız Örgüsü

Tarafından | 20 Nisan 2022

Biz Bonitam ailesi olarak kadınları çok iyi anladığımızı düşünüyoruz. Bakım onlar için vazgeçilmez kriterler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Biz bunun farkında olan bir kadınlarsitesi olarak kadınları mutlu etmek ve onlara yaşama sevincini aşılamaktan büyük zevk alıyoruz. Her koşulda ve her şartta kadınların yanındayız ve yanlarında olmaya da devam edeceğiz. Kadınlar için görselliğin çok önemli… Devamını oku »

JAPON AKMAZ NEDİR? (YIKAMA TALİMATI ETİKETİ)

Tarafından | 21 Aralık 2021

Japon Akmaz üretim aşaması tamamlanan ve temizlenmeye uygun halı, perde, kıyafet gibi  ürünlerin üzerinde muhteviyatının neler olduğunun ve hangi şartlarda korunup temizlenmesi gerektiğinin yazılı olduğu etiket türüne denir. Japon Akmaz Ne İşe Yarar? Japon Akmaz yani yıkama talimatı etiketi üzerinde bulunan ibareler sayesinde ürünün (kumaşın) hangi sıcaklıkta ve ne şekilde yıkanması gerektiğini kullanıcıya gösterir. Bu… Devamını oku »

Kot Pantolon Seçerken Bunlara Dikkat!

Tarafından | 22 Ekim 2021

Birkaç yıkamadan sonra formunu kaybeden, çabuk eskiyen veya yırtılan kot pantolonlar hepimizin korkulu rüyası. Uzun süre formunu koruyan kaliteli kot pantolonlar için ise bir servet ödemeye gerek yok! Kot pantolon alışverişi yaparken birkaç püf noktasına dikkat ederek kaliteli kot pantolonları çok uyguna almak çok kolay. İşte kaliteli ve hesaplı kot pantolon alışverişinin püf noktaları. Kot… Devamını oku »