TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK TEKSTİL & HAZIR GİYİM MARKALARI

made in turkey
Tarafından | 31 Ekim 2016

Türkiye’nin son zamanlarda özellikle yerli üretimi desteklemesi ve ekonomik olarak ülkeye katkısı olduğunu düşündüğümüz dışa bağımlılığı her alanda azaltmaya yönelik çalışmaları “tekstilbilgi.net” olarak bizler de desteklemekteyiz.

Sizler için uluslararası alanda tanınan ve dünyanın hemen hemen her ülkesine ihracat yapan Tekstil ve Hazır Giyim markalarımızı ve bu firmaların oluşturduğu markaları derledik. Umarız bu alandaki markalarımız katlanarak artar.

NOT: Bir ürünün Türk malı olup olmadığını anlamak için barkoduna bakmalısınız. Türk ürünlerinin barkodları 869 ile başlar bir ürün etiketinde siyah beyaz çizgiler olan işaretli kısımda sayısal ifadelerin ilk üç rakamı ülkelere ait uluslararası ticaret kodudur. Tekstil veya başka sektörlerde hepsi için standart bir uygulamadır.

İşte o şirketler ve ürettikleri Türk tekstil markaları:

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK TEKSTİL & HAZIR GİYİM MARKALARI” için 1 görüş

  1. ELVIN

    Salam aleykum Moskovada oturuyorum. Ortak is arkadasi ariyorum salam bir arkadas turkiyeden moskovaya tekstil getirmek icin. Turkiyenin marka urunleri ola bilir. Cevresi olan ekmeye saygi duyan biriyle is birliyi kura bilirim azeriyim. Projem var. Neyi nasil nerde pazarlama gibi bir bilgim var. Lazim olursa turkiyeye gele bilirim girusub konusa anlasma imzalaya biliriz. +A kaliteli urunlerle calismak isterim . Bilmirem anlata bildimmi turkcem iyi olmasa bile is yapacak ruhda olan yaradici insanlar anlarlar watsap numaram 7/24 acik . +79175998733.

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir