Vientex Ürün Koleksiyonları İle Evinizi Renklendirin

Vientex
Tarafından | 4 Temmuz 2022

Evlerimiz başta olmak üzere günlük hayatımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz yaşam alanlarımız, bizim için oldukça önemlidir. Huzur bulabileceğimiz ve tarzımıza uygun dekore edilmiş yaşam alanları, hayat kalitemizi yükseltebilecek potansiyele sahiptir. Bu sebeple birkaç küçük değişiklik ile yaşam alanlarınızı zenginleştirebilir, estetik ve konforlu alanlar yaratabilirsiniz. Vientex, bu kapsamda sunduğu ürün koleksiyonları ile evinizi renklendirmeye devam ediyor!

Vientex ürün koleksiyonları arasında döşemelik deri & kumaşlar, kaydırmaz halı ve duvar kağıtları yer almaktadır. Bu ürünler başta evler olmak üzere çalışma alanları ve toplu kullanım alanlarında konfor ve şıklık sağlar. Duvarlar ve zeminin bir bütün içerisinde olduğu şık dekorasyonlar için Vientex web adresini ziyaret ederek bulunduğunuz alanı güzelleştirecek ürünlere göz atabilirsiniz.

Döşemelik Deri & Kumaş Seçimi

Döşemelik deri ve kumaşlar, hayatımız boyunca en çok ihtiyaç duyduğumuz ürün gruplarının arasında yer alır. Sıklıkla kullanılan oturma grubu takımları, sandalye ve minderler için tercih edilen döşemelik suni deri modelleri, sunduğu konfor ile öne çıkar. Konforun yanı sıra şıklığa önem veren kişiler, döşemelik kumaş tasarımlarına dikkat ederek şık dekorasyonlar oluşturabilmekte.

vientex 1

Yeni sezon trend döşemelik kumaşlara ev sahipliği yapan Vientex, en çok tercih edilen modeller ve özel tasarımlar ile her beklentiye cevap vermektedir. Geometrik desen ve çizgili suni deriler, her sezon en çok tercih edilen seçenekler arasında olup, bu modelleri çiçekli desenler takip etmektedir. Yeni sezon ürünlerde özellikle dünya şehirleri döşemelik suni deriler oldukça revaçta. Evin her köşesine hitap edebilecek seçeneklerin yanı sıra çocuk odası için kullanılabilecek ürünlere göz atarak evin miniklerine keyifli bir oda tasarlayabilirsiniz.

Kaydırmaz Halılar Neden Tercih Edilmeli?

Halılar, temel ev ürünlerinden biri olup evin tüm havasını değiştirebilecek potansiyele sahiptir. Sahip olduğu yapıları ile evin sıcaklığını korurken aynı zamanda her tarza uygun tasarımlarda üretilebilmektedir. Halı modelleri arasında son dönemde en çok kullanılan ürünler arasında kaydırmaz halılar öne çıkar. Peki kaydırmaz halılar neden tercih edilmeli?

vientex 2

Alt zemininde kaydırma yapmayan taban yer almakta olup Vientex farkıyla sizlere sunulan kaydırmaz halılar, 1. sınıf kaliteye sahiptir. Kaydırmaz tabanı zaman içerisinde dökülme yapmaz ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Bunun yanı sıra ortopedik yumuşak yapısı ile konforlu bir halı modelidir. Özellikle mutfak ve çocuk odası gibi alanlarda tercih edilmekte olup açık zeminlerde yaşanacak düşme, kayma gibi riskli kazaları minimuma indirir.

Yaşam Alanınızda Tarzınızı Yansıtacak Ürünler İçin Vientex!

Size konforlu bir yaşam alanı hazırlarken bu konforu şıklıkla birleştiren Vientex, yaşam alanınızda tarzınızı yansıtacak ürünler sunar. Zengin ürün seçenekleri ile ihtiyacınıza ve tarzınıza uygun ürünler bulabilir, dekorasyonunuzu zenginleştirebilirsiniz. Tüm yaşam alanında değişikliğe gitmek yerine tercih edebileceğiniz döşemelik kumaşlar ve duvar kağıtları ile farklı bir dekor oluşturabilmek mümkün. Ayrıca oto koltuk kılıfı gibi farklı tarzdaki ürünleri indirimli fiyatlar ile sunmaktadır. Üstelik piyasaya göre uygun fiyat garantisi ile hizmet veren Vientex, taksit seçenekleri ile bütçenizi yormayacak ödeme imkanları sağlar. Uygun maliyetler ile en şık dekorasyonu oluşturabileceğiniz ürün koleksiyonları için Vientex web adresini şimdi ziyaret edin!

Ty bitiş:  05/01/2023 (süre dolmuştur.)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir