VUAL KUMAŞ

vual kumas elbisE
Tarafından | 27 Eylül 2016

Vual ipek ipliği; Bu iplik vual gibi ince, şeffaf krepler için kullanılır. Üç adet bükümsüz tek ipliğin cm başına 16–18 S (inç başına 0- 45 S) büküm içerecek şekilde bileştirilmesi ile oluşur.

Vual Kumaş 60/1 numara gibi ince olan %100 pamuktan üretilmiş, hafif, rahat bir tekstil ham maddesidir. Kelime anlamı olarak Fransızca dan gelen “vual”  ince örtü anlamını taşımaktadır. Parlak ve kaygan yapıya sahip olduğu için ipek kumaşa benzetilir. İnce numaralı ve seyrek dokunarak elde edilir. Vual kumaş çeşitleri desenleri, renkleri ve kullanıldığı alanlar bakımında zenginlik gösterir.

% 100 pamuk, güzel baskılı pamuklu vual kumaşlar ve hafif bu yarı dik kumaş giyim ve ev dekorasyon için idealdir. Ilginç ve şık baskılar Hafif pamuklu vual kumaşlar. Yarı dik gömlek, etek, sırf perdeleri ve çarşaf için bu elbise kumaşları kullanın. yüksek iş parçacığı sayısı kumaşlar, drapey ve çok yumuşak donukluk için diğer kumaş fiyatı katmanları kullanmak. Yeni organik pamuk vual kumaş eklenmesidir organik pamuk vual kumaşlar eko-bilinçli tüketici için idealdir.

vuals dress

Vual kumaş elbiseler

Vual ipek ipliği

Bu iplik vual gibi ince, şeffaf krepler için kullanılır. Üç adet bükümsüz tek ipliğin cm başına 16–18 S (inç başına 0- 45 S) büküm içerecek şekilde bileştirilmesi ile oluşur.

Vual Kumaş Nasıl Yıkanır ?

  • Vual ürünler sıcak olmayan suda elde yıkanır.
  • Kuru temizleme daha önerilir.
  • Yüksek ısıda ütülenebilir ancak santrifüjlü kurutma yapılmamalıdır.

Vual Kumaşın Özellikleri Nelerdir ?

  • Organik bir yapıya sahip olduğundan vücut ile etkileşim göstermeyip alerjik ve benzeri rahatsızlıklara yok açmaz
  • Teri emerek rahat bir giyim kalitesi sağlarlar
  • Kullanıldığı öncelikli alanlar elbise, şalvar, etek, iç çamaşırı, başörtüsü vb.. yapımında kullanılır.
  • İnce bir yapıya sahip olduğu için  vual elbiseler iç gösterebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir