DERİ CEKET MODELLERİ

erkek deri mont 2 10
Tarafından | 10 Eylül 2018

Deri Ceket Modelleri Seçerken, Nelere Dikkat Edilmeli?

Hakiki deriden yapılan mont ve ceketler, oldukça kalitelidir.  İster erkek deri ceket modelleri, isterse erkek deri mont modelleri olsun, her ne kadar alırken diğer kıyafetlere nazaran biraz yüksek bir meblağlar ödüyor olsak da,  tarzımızı ve şıklığımızı yansıtacak bir kaliteye ödediğimiz ücrete değer ürünler olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Kalitesinin yanı sıra diğer ürünlere nazaran çok daha uzun ömürlü olan deri mont çeşitleri, pratik ve rahat kullanım açısından da, kalite tutkunları tarafından en fazla tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir.  Peki almaya karar verdiğimiz erkek deri ceket modelleri için bir seçim yaparken, alacağımız üründe nelere dikkat etmeliyiz? Aşağıda deri mont ya da ceket seçerken, dikkat edilmesi gereken bir takım işe yarar hususlara dikkat çektik.

Deri Ceket Modelleri Seçerken, Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dikiş Kalitesi: Deri ceket seçerken dikkat edilmesi gereken başlıca hususlardan birisi, ürünün dikiş kalitesidir. Dikiş kalitesi gibi önemli ama basit bir işçiliğe önem verilmeyen ürünün, genel anlamda kaliteli olması beklenemez. Aslında tüm unsurların kalitesi bir araya geldiğinde, ürün kalitesinin tamamını yansıtsa da, dikiş kalitesi dikkat edilmesi gereken başlıca unsurlardan birisidir.

Hakiki Deri: Alacağınız üründe aranması gereken en önemli özellik ise, tabii ki ürünün hakiki deriden imal edilmesidir.  Ürünün farklı karışımlar ile imal edilmemiş olmasına, kesinlikle dikkat edilmelidir. Zira ürün fiyatını artıran en önemli unsurun, ürünün deriden üretilmiş olduğu akıldan çıkarılmamalı, maliyeti düşürmek için bu en önemli unsurdan taviz verilerek imal edilmiş ürünlerden, mutlaka kaçınılmalıdır.

Astar Kalitesi: Deri ceket modelleri için dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli hususta, ürünün astar kalitesidir. Astar kalitesine önem vermeden üretilmiş ürünler, ilkbahar ve yaz aylarında oldukça fazla terlemenize neden olacaktır.

deri ceket

Gerçek Deri ve Suni Deri, Nasıl Ayırt Edilir?

  • Orijinal deri ile suni deri arasında, önemli bir koku farkı vardır. Suni deri ürünlerin hammaddesinde plastik kullanılması sebebiyle, aşina olduğunuz deri kokusundan farklı olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz.
  • Gerçek deri, suni deriye nazaran biraz esneme yapmaktadır. Suni deri ise, daha az esnekliğe sahip bir üründür. Suni derilerde gözeneklerin olmaması, bunun en büyük sebebidir.
  • Suni deri ceket gerçek deride olduğu gibi esnemeyeceği için, yakın ısılarda daha çabuk erime gösterir ve çabuk yırtılır. Ayrıca ateşin eriterek verdiği basit bir hasarda dahi, bölgede düzelme olmaz. Hakiki deri ceket, yakın ısılara daha dayanıklı ürünlerdir.

Hangi Renk deri mont tercih edilmelidir?

Elbette ki renk seçimi başta zevkinize uygun olsa da, siyah renkli deri mont modelleri, birçok farklı kıyafet ile daha iyi kombin sağladıkları için, daha fazla tercih ve tavsiye edilmektedir.

Renkli ve Büyük Beden Hakiki Deri Mont Modelleri, Nereden Temin Edilir?

Birçok renk seçeneği arasından seçim yapmak ya da büyük beden deri mont modelleri arıyorsanız, farklı birçok modeli bir arada bulabileceğiniz geniş ürün yelpazesine sahip olan bir yer bulmak oldukça zordur. Ancak son zamanlarda deri ceket modelleri adına büyük bir çıkış yakalayan en tanınmış firmalar arasında yer alan dericeket web sitesi, farklı birçok renk seçeneğine ve büyük beden hakiki deri mont modellerine sahip güvenilir online mağazalar arasında ön plana çıkıyor.

Dericeket adresini incelediğimizde, gönül rahatlığı ile internet üzerinden sipariş verebileceğiniz, binlerce olumlu referansa sahip olduğunu ve ürünlerinde üst düzey kaliteye önem verdiklerini rahatlıkla görmekteyiz. Aynı zamanda web sitesinden vereceğiniz tüm siparişleriniz gününde kargoya verilmekte ve firma ücretsiz kargo hizmeti ile ürününüzü en kısa sürede, vereceğiniz adrese ulaştırmaktadır.

Tanıtım yazısı bitiş; 11/12/2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir