Etiket Arşivi: Kaliteli çorap nasıl anlaşılır

İDEAL ÇORAP NASIL SEÇİLİR?

Tarafından | 14 Ocak 2020

Çorap Seçimi Yaparken Bilinmesi Gerekenler Sağlıklı çorap giymek istiyorsak, çorabımızın ipliklerinin ve ham maddelerinin doğadan elde edilmesine dikkat etmeliyiz. Kaliteli iplikler, yazın terletmeyen ve kışın üşütmeyen; hava şartlarına uyum sağlamayı başarabilen ipliklerdir. Kaliteli çoraplar ise, bu ipliklerden üretilen, ayağınızı saran, lastikli kısımlarından sıkma yapmayan, burun kısımları dikişsiz olan ve ayağınızı rahat hissettiren konforlu çoraplardır. Sağlıklı… Devamını oku »

ÇORAPTA KULLANILAN İPLİKLER

Tarafından | 30 Haziran 2017

Sağlıklı çorap giymek istiyorsak, çorabımızın ipliklerinin ve hammaddelerinin doğadan elde edilmesine dikkat etmeliyiz. nitelikli iplikler, yazın terletmeyen ve kışın üşütmeyen; hava şartlarına uyum sağlamayı başarabilen ipliklerdir. Kaliteli çoraplar ise, bu ipliklerden üretilen, ayağınızı saran, lastikli kısımlarından sıkma yapmayan, burun kısımları dikişsiz olan ve ayağınızı rahat hissettiren konforlu çoraplardır. sıhhatli giyinme yerine, giyilecek olan çorapların tamamının… Devamını oku »

YAZLIK ÇORAP ÖZELLİKLERİ

Tarafından | 30 Haziran 2017

Yazlık çorap deyince aklımıza gelen ilk şey acaba nedir? Benim aklıma gelen incelik. Bu galiba erkek  çoraplar için geçerli olsa gerek. Yazlık  çoraplar bir çok çeşidi içerisinde bulunmaktadır. Yazlık Çorap Nasıl Olmalı ? Yazlık erkek çorap. Pamuk, bambu, modal, merserize gibi doğal lifli olanlar dikkat çekmektedir. Yazlık bambu çorap,yazlık modal çorap, yazlık merserize çorap gibi… Devamını oku »