FRENCH TERRY

Tarafından | 13 Haziran 2016

French Terry kumaşı, bir tarafta (genellikle giysinin içi) ilmekler ve yumuşak iplik yığınları ile diğer tarafta yumuşak, yumuşak bir yüzeye sahip örme bir havlu kumaştır. Sonuç, yılın herhangi bir gününü giymek için süper rahat, emici, hafif, nem emici bir malzemedir. Bir tişörtten daha ağır, çoğu tişörtüden daha hafif ve kendi başına ya da başka bir parçanın üstünde ya da altında bir tabaka olarak iyi çalışıyor. Genellikle% 100 pamuktan veya az miktarda suni ipek(Viskoz), polyester, likra veya spandeks içeren bir pamuk karışımından yapılır. Yeni sürdürülebilir Fransız Terry organik pamuk veya soya lifleri bile içerebilir!


Moda dergilerinin gündelik / spor kıyafetindeki en yeni eğilimler hakkında söylediklerini okurken ve dinliyorsanız tekrar tekrar duyduğunuz kelime French Terry‘dir . Bahse girerim tüm hype bununla ilgili merak ediyorsanız, bu kumaşın neden harika olduğunu ve neden giymediğinizi söylemeye geldim,

İlk olarak, Fransız Terry tam olarak ne yapar? Nasıldır?

French Terry kumaşın iç kısmında ipliklerin ilmekleri ve yumuşak kazıklarını içeren, çok emici, nemli bir madde oluşturan örme bir kumaştır .

T-shirt’ten daha ağırdır, ancak çoğu sweatshirt’den daha hafiftir ve giymek çok rahat olan iyi bir miktarda gerdirme özelliğine sahiptir. Aşağıdaki resimde, kumaşın dış kısmı ile içindeki arasındaki farkı görebilirsiniz.

Bu ilk 5 nedenden dolayı büyük bir geri dönüş yapılıyor:

  1. Üstün Rahatlık – giysinizin iç kısmında yumuşak kazık iplikler bulunur, bu da cildinizin yanında mükemmel bir rahatlıktır.
  2. Soğuk ve Kuru kalmasını sağlar – nem emici özellikler çalışırken veya güneşli sıcak günlerde vücudunuzdan ter atar, tüm aktiviteler sırasında serin ve kuru kalmasını sağlar.
  3. Mükemmel Katman Yapan Parça – Bir tişörtten daha ağır, ancak bir tişörükten daha hafif, onu bütün bir yıl boyunca mükemmel bir katmanlama parçası yapıyor.
  4. Esneklik Sağlıyor – Fransız Terry kumaşta iyi bir miktarda esneyebilir, bu da yoga gibi aktivitelerde esneklik ve rahatlık sağlar, dışarıda çalışır veya etrafında uzanır.
  5. Özelleştirilebilir – kendi benzersiz tasarımınızı veya logonuzu French Terry giyim eşyalarımıza ekleyerek benzersiz bir görünüm elde edebilirsiniz .

Fransız Terry’de tamamen satıldığına göre – bunu nasıl elde edebilirsiniz? LogoSportswear , American Apparel, Alternative Apparel ve benzeri üst düzey markalardan Fransız Terry giyim çeşidine sahiptir. Hoodies, full zip sweatshirt, crewnecks, yarım fermuar kazakların yanı sıra ceketler, tırtak tişörtleri ve salonu pantolonları gibi kadınlar ve erkekler için çok çeşitli sweatshirt stillerinden birini seçebilirsiniz.

Kendi resminizi, logosunu veya maskotunu yükleyerek ürünlerimizin herhangi birini özelleştirin veya Online Designer’ı kullanarak önceden hazırlanmış tasarımlarımızdan biriyle başlayın. Yoga stüdyosunu veya CrossFit spor salonunu tanıtmak için spontan özel bir Fransız Terry kıyafeti hazırlayın; spor ekibiniz uygulamalarda giyin veya hafta sonları sadece uzanmanız için kullanın. En sevdiğiniz stili seçin ve tasarıma başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir