FRENCH TERRY

french terry1
Tarafından | 13 Haziran 2016

Tekstil piyasasında Frenchterry olarak bilinen kumaş iki iplik örme kumaştır.

Fransız havlu kumaş (French Terry), bir tarafta ilmekler ve diğer tarafta yumuşak iplik yığınları bulunan, ikiiplik benzeri bir örme kumaştır. Bu örgü, en rahat tişörtlerinizden ve diğer giyim tarzlarından tanıyacağınız yumuşak, pelüş bir doku sağlar. Fransız havlu orta ağırlıktadır – soğuk hava eşofmanlarından daha hafiftir ancak tipik tişörtünüzden daha ağırdır. Rahattır, nem çeker, emicidir ve sizi serin tutar.

Genellikle% 100 pamuktan veya az miktarda suni ipek(Viskoz), polyester, likra veya spandeks içeren bir pamuk karışımından yapılır. Yeni sürdürülebilir Fransız Terry organik pamuk veya soya lifleri bile içerebilir!

French terry Nerelerde Giyilir?

Fransız havlu, eşofman altı, kapşonlu, kazak ve şort gibi gündelik kıyafetlerde bulabileceğiniz çok yönlü bir kumaştır. Fransız havlu kıyafetleri, salonda dinlenmek veya spor salonuna gidiyorsanız antrenman kıyafetlerinizin üzerine giymek için harikadır.

french terry 1

Fransız havlu bakımı

Fransız havlu, kolay kırışmayan veya kuru temizleme yapılması gereken, az bakım gerektiren bir kumaştır. Fransız havlu makinede yıkanabilir ve Fransız havlu giysileriniz %100 pamukluysa, yıkamada daha kolay koku yayarlar, yani giysileriniz, sentetikler gibi kurutucudan çıktıktan sonra bile kokmaz.

French terry kırışır mı?

Fransız havlu, doğal esneme özelliğine sahip örgü bir kumaştır olduğu için kolay kırışmaz.

French terry temizlenmesi kolay mı?

Fransız havlu kumaşların bakımı kolaydır ve kuru temizleme yapılmasına gerek yoktur. En iyi sonuçlar için soğuk suyla yıkayın ve alçakta kurutun.

İlk olarak, Fransız Terry tam olarak ne yapar? Nasıldır?

French Terry kumaşın iç kısmında ipliklerin ilmekleri ve yumuşak kazıklarını içeren, çok emici, nemli bir madde oluşturan örme bir kumaştır .

T-shirt’ten daha ağırdır, ancak çoğu sweatshirt’den daha hafiftir ve giymek çok rahat olan iyi bir miktarda gerdirme özelliğine sahiptir. Aşağıdaki resimde, kumaşın dış kısmı ile içindeki arasındaki farkı görebilirsiniz.

french terry 2

French Terry Kumaş Özellikleri

Bu ilk 5 nedenden dolayı büyük bir geri dönüş yapılıyor:

  1. Üstün Rahatlık – giysinizin iç kısmında yumuşak kazık iplikler bulunur, bu da cildinizin yanında mükemmel bir rahatlıktır.
  2. Soğuk ve Kuru kalmasını sağlar – nem emici özellikler çalışırken veya güneşli sıcak günlerde vücudunuzdan ter atar, tüm aktiviteler sırasında serin ve kuru kalmasını sağlar.
  3. Mükemmel Katman Yapan Parça – Bir tişörtten daha ağır, ancak bir tişörükten daha hafif, onu bütün bir yıl boyunca mükemmel bir katmanlama parçası yapıyor.
  4. Esneklik Sağlıyor – Fransız Terry kumaşta iyi bir miktarda esneyebilir, bu da yoga gibi aktivitelerde esneklik ve rahatlık sağlar, dışarıda çalışır veya etrafında uzanır.
  5. Özelleştirilebilir – kendi benzersiz tasarımınızı veya logonuzu French Terry giyim eşyalarımıza ekleyerek benzersiz bir görünüm elde edebilirsiniz .

Fransız Terry’de tamamen satıldığına göre – bunu nasıl elde edebilirsiniz? LogoSportswear , American Apparel, Alternative Apparel ve benzeri üst düzey markalardan Fransız Terry giyim çeşidine sahiptir. Hoodies, full zip sweatshirt, crewnecks, yarım fermuar kazakların yanı sıra ceketler, tırtak tişörtleri ve salonu pantolonları gibi kadınlar ve erkekler için çok çeşitli sweatshirt stillerinden birini seçebilirsiniz.

Kendi resminizi, logosunu veya maskotunu yükleyerek ürünlerimizin herhangi birini özelleştirin veya Online Designer’ı kullanarak önceden hazırlanmış tasarımlarımızdan biriyle başlayın. Yoga stüdyosunu veya CrossFit spor salonunu tanıtmak için spontan özel bir Fransız Terry kıyafeti hazırlayın; spor ekibiniz uygulamalarda giyin veya hafta sonları sadece uzanmanız için kullanın. En sevdiğiniz stili seçin ve tasarıma başlayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir