JOGGER NE DEMEK?

jogger
Tarafından | 7 Aralık 2020

Joggers nedir?

İngilizce Anlamı; koşucu olan Jogger; başlangıçta egzersiz için üretilmiş olan jogger’lar, geleneksel bir spor pantolonudur. Hafifçe ve rahat olan jogger’lar atletik bir görünüme sahiptir ve bacakları incelir. Çoğu bununla beraber elastik yada gipe ipli bir bele ve ayak bileklerinde elastik olma eğilimindedir. Bugün, atletizm ve spor lüksünün yükselen eğilimleri sayesinde, koşucular gardırobun vazgeçilmezi haline geldi. Artık yerinde veya ucuz görünmeyen joggers, doğru şekilde tasarlandıklarında artık havalı ve çağdaş bir ürün. Temel eşofman altı biçimı jogger’ı hala satın alabilseniz de, daha birçok sofistike modelleri tercih edilmektedir.

Jogger’lar Ne Giymeli

Bugün, koşucular sayısız şekilde şekillendirilebilir. Kesinlikle resmi giyim kategorisine girmeseler de, jogger’lar farklı kıyafet kurallarına yada durumlarına uyacak şekilde tasarlanabilir. Normal olarak gündelik eşofman giymenin doğal yoludur. Bu, tişörtler yada kapüşonlular benzer biçimde diğer gündelik eşyalarla eşleştirilerek elde edilebilir. Joggers, giysi gömleği yada blazer şeklinde ürünleri yukarı veya aşağı giyinmek için gardırop seçeneği ile şık rahat görünecek şekilde de yapılabilir.

Jogger’lar rahat ve rahat görünmek için dizayn edilmiştir. Onları bir tişört ile eşleştirerek bu stili tamamlayacak ve kolay 1 hafta sonu görünümü yaratacaksınız. Bahsetmeye gerek yok, ayrıca inanılmaz derecede rahat olacaksınız. Sadece tişörtünüzün tam oturduğundan ve jogger’larınızın alt kısmının ayak bileklerinize ya da üstüne sıkı oturduğundan emin olun. Bu, daha düzenli bir siluet sağlarken serin ve temiz bir estetik sağlayacaktır.

joggers

Joggers Nasıl Giyilir

  • Genel estetiğinizi rahat ve rahat tutun.
  • Tasarımcı markalarla maksimum stil koordinasyonu için.
  • Görünümünüzü karıştırmak için birden çok katman seçeneği seçin.
  • İnce bir görünüm ve daha yapısal stillerin eklenmesiyle görünümünüze parlaklık katın.
  • Jogging yapanları bir ceketle eşleştirirken bombardıman uçağı, bisikletçi ya da kot ceket gibi daha kısa stilleri tercih edin.
  • Jogger’larınızı giyerken kullanacağınız ayakkabılarınız için elinizin altında güzel bir çift şık spor ayakkabı bulundurun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir