Etiket Arşivi: Dalgıç kumaş nedir

DALGIÇ KUMAŞ GİYSİLERİN ÖZELLİKLERİ

Tarafından | 29 Nisan 2021

Bu yazımızda sizlere dayanıklılığı ve iki bedene kadar inceltme özelliği ile popüler olan dalgıç kumaş hakkında bilgiler vereceğiz. Dalgıç kumaş eşofman nasıldır? dalgıç kumaş giysi kışlık mı? scuba ile dalgıç kumaş aynı mı? Eşofmanlarda dalgıç kumaş iyi midir? gibi sorularınızın cevabını bulacaksınız. Dalgıç (Scuba)  Kumaş Nedir? Polyester ve likranın birleşimi ile yuvarlak örme makinelerinde üretilen dalgıç… Devamını oku »

NEOPREN KUMAŞ ÖZELLİKLERİ

Tarafından | 29 Kasım 2019

Neopren kumaş nedir? Orijinal olarak Amerikan DuPont Corporation tarafından üretilen Neoprene, kauçuk yerine kullanılan polikloropren markasıdır. Neopren, diğer şeylerin yanı sıra, tamamen suya dayanıklıdır (su geçirmez) ve bu da ıslak ve soğuk ortamlara karşı yalıtmak için tasarlanmış dalgıç giysisi ve diğer ekipmanlar için ideal bir malzemedir. Neopren Kumaş Tarihi Tarih değiştiren pek çok icat gibi,… Devamını oku »

(SCUBA) DALGIÇ KUMAŞ ÖZELLİKLERİ

Tarafından | 25 Nisan 2017

Scuba Kumaş Nedir, Özellikleri Nelerdir? Piyasada Scuba kumaş olarak ta bilinen Dalgıç kumaş sıkı ayardaki yuvarlak örme makinelerinde üretilen nano teknoloji nefes alabilen sentetik (polyester) bir kumaş türüdür. Ayrıca astar kullanma ihtiyacını ortadan kaldıran bir kumaştır. İthal scuba kumaş nedir diye sorarsak, iplikleri ithal kaliteli olanlardan üretilenlere ithal dalgıç-scuba deniyor. Adından da anlaşılacağı üzere dalgıç kıyafetlerinde… Devamını oku »