Etiket Arşivi: Kaliteli havlu nasıl anlaşılır

KALİTELİ HAVLU NASIL ANLAŞILIR?

Tarafından | 18 Ocak 2020

Evimiz için havlu seçerken en başta yumuşak olmasına ve su emiciliğine dikkat ederiz. Bu iki husus var oldukça bizim için gerisinin çok da bir önemi yoktur. Sık dokunmuş, tüyleri (hav) uzun, yüzde yüz pamuktan mamül herhangi bir havlu ev ortamında işimizi rahatlıkla görecektir. Peki aynı havlu konaklama hizmeti veren bir işletmede ne ölçüde randıman verir, doğru bir… Devamını oku »

BANYO HAVLUSU SEÇERKEN

Tarafından | 7 Mayıs 2018

Banyo Havlusu Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz? Herkes elini yüzünü yıkadıktan ya da duş aldıktan sonra yumuşacık havlularla kurulanmayı istiyor. Her ne kadar hepsi birbirine benzese de banyo havlularının hepsi aynı sonuçları vermiyor. Mağazada banyo havlusu seçerken hepsi mükemmel yumuşaklıkta görünüyor. Bazı havlular yumuşaklığını ve kusursuz emiciliğini uzun süre muhafaza ederken bazıları da birkaç yıkama sonrasında… Devamını oku »

HAVLU DOKUMANIN ÖZELLİKLERİ

Tarafından | 10 Ocak 2018

Havlu Dokumanın Özellikleri Atkı Sayısına Göre Üç atkılı, Dört atkılı, Çok Atkılı. Gramajlarına Göre Havlu Kumaşlar Çok ağır    (550gr/m2), Ağır           (450gr/m2), Orta ağır  (350gr/m2), Hafif          (250 gr/m2). Kullanılan Alanlara Göre Havlu Kumaşlar El havluları, Yüz havluları, Banyo havluları, Hamam takımları, Diğer aksesuarlar, Plaj havluları. Havlu… Devamını oku »