Medikal Maske Makinesi Özellikleri

medikal maske makinesi
Tarafından | 11 Ağustos 2020

Medikal Maske Makinesi Çeşitleri

Dünya genelinde devam edegelen salgınla mücadele noktasında maskelerin kullanımı büyük öneme sahip olurken medikal anlamda maske makinası çeşitlerini firmamız üzerinden satın alabilirsiniz. Son derece yüksek kaliteye sahip olan ürünlerle hızlı ve etkin şekilde maske üretimleri gerçekleştirilmektedir. Tıbbi yüz maskeleri üretimleri noktasında teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanılması da süreçlerin çok daha hızlı olabilmesini mümkün kılmaktadır.

Hiçbir şekilde insan temas durumunu ortadan kaldıracak şekilde işlemler yaparak maske üretimleri gerçekleştiren makine çeşitlerinin sayısı da oldukça fazladır. Üretim hattı boyunca hijyen açısından sıfır sorun politikası uygulanabilir.

Full Otomatik Maske Makinası

Tüm üretim aşamaları özelinde full otomatik ultrasonik olacak şekilde tasarlama durumu söz konusudur. Kumaşların makinaya girişi ardından ağız katı katlanır ve maske ebatlarına göre kesim işlemleri gerçekleşir. Ultrasonik olacak şekilde kenarların kaynatılması, burun klipsi yerleşimi ve kulak lastiklerinin takılması sonrasında ultrasonik kaynatılma bir kez daha yapılır. Özellikleri ise şu şekildedir;

  • 3 kat kumaş girişi imkânı sunması,
  • Otomatik şekilde kulak lastiği kaynatma,
  • 7 inç dokunmatik ekran üzerinden kontrol paneli hizmeti ve uzaktan wifi bağlantısıyla erişim özelliği,
  • 3 ünite ultrasonik kaynak sistemi farklı olmasını sağlayan ayrıcalıklarıdır.

Medikal Maske Üretimlerinde Makinalar

Medikal niteliğe sahip olan maskeler çok daha az kaygan özelliğine sahip olup bakteri filtresi noktasında daha iyidir. Hava geçirgenliğine sahip dokunmamış kumaşlardan maske üretimleri gerçekleştirilir. Karşılıklı enfeksiyon durumlarının önlenmesi adına etkin olurken her türlü mekânda kullanımı da sorunsuz devam eder. %90 oranında enfeksiyon önlemesi sağlayan medikal maske üretimlerinde maske makinası kullanımı da belirleyicidir. Tek hat ve çift hat olmak üzere 2 farklı full otomatik maske makinası modelimiz bulunur. Tek hatlarda dakikada 40 adet maske üretimi gerçekleşirken çift hatlı maske makinalarında 80 maske üretimi olmaktadır. Maske ebatları ise standart yapıda olup 170X95mm olarak hazırlanır. 2 personelle çalışma gerçekleştirirken şebekeden alınan elektrik gücün ultrasonik frekansa dönüştürülmesiyle üretimler tamamlanır.

Ultrasonik Maske Gövde Makinaları

Maske gövdelerinin full ultrasonik özellikte olmasını sağlamasının yanı sıra farklı kalitede kumaşların kullanımı imkân dahilindedir. Halihazırda maske üretim makinası çeşitleri arasında olup 3 kat kumaş girişi bulunur. Ultrasonik kaynak sistemi vardır ve hız kontrol özelliğiyle birlikte ayarlaması ve kullanımı oldukça pratiktir. Tek kişi tarafından kullanılıp dakikada 150 civarında bir üretim yapabilme olanağı verir. Üretimde sayı durumları hem tel hem de kumaş kalitesine göre değişirken maskeler hatasız olarak üretilir.

Ultrasonik Maske Kulak Lastiği Kaynatma Makinası

Gövdelerinin seri üretimiyle beraber kulak lastiği kaynatma işlemlerinin de ultrasonik olarak yapılabilmesini sağlayan makinadır. Sensörler sayesinde algılama söz konusu olup otomatik olarak kulak lastikleri kaynatılarak yapışma sağlanır. Son derece kolay işlemler bütünüyle otomatik lastik besleme ünitesi bulunması, PLS dokunmatik kontrol paneli içermesi, uzaktan erişim özelliği de artıları arasındadır. Var olan teknik detaylara ilişkin olarak web sayfasını ziyaret edebilir, sorularınızı iletebilirsiniz. Profesyonelliğin gerekliliklerini her zaman yerine getiren firmamız aracılığıyla güvenli satın almalar yapabilirsiniz. Yıllar boyu güvenli kullanım sağlayabilirsiniz.

Tanıtım yazısı bitiş: 12/08/2021 (süre dolmuştur)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir