THINSULATE ELYAF ÖZELLİKLERİ

naturehike kayak eldiveni
Tarafından | 23 Aralık 2019

Thinsulate: Kaz tüyüne en yakın özellikte üretilmiş yeni nesil sentetik elyaf türüdür.

Thinsulate, giyimde kullanılan sentetik elyaf ısı yalıtımının bir markasıdır. Kelime, 3M tarafından tescilli, ince ve yalıtımlı kelimelerin bir bileşkesidir. Malzeme 3M Corporation tarafından üretildi ve ilk olarak 1979’da satıldı.

Thinsulate elyaf ceketlerinizde soğuk pantolonu ‚eldiven‚ şapka ve botlarınızda dışarısı soğuk olduğunda ısınmanıza yardımcı olmak için kullanılır. Thinsulate yalıtım, gereksiz ağırlık veya dökme ağırlık olmadan sıcak kalmanıza yardımcı olur ve ceketlerinize ‚pantolon‚ ve dış mekan ürünlerinize daha fazla hareket serbestliği ve rahatlık getirir. Bu nedenle, çalışırken daha sıcak ve daha rahat olmak istiyorsanız, kullanabilirsiniz.

Thinsl

Thinsulate yalıtımını oluşturan benzersiz mikro elyaflar veya ince lifler, hava moleküllerini sizinle dışarısı arasında tutarak çalışır. Bir malzeme belirli bir alana ne kadar fazla hava girerse sizi dış ortamdaki soğuk havadan o kadar iyi korur. Thinsulate yalıtımındaki fiberler diğer sentetik veya doğal yalıtımların çoğunda kullanılan fiberlerden daha ince olduklarından ‚daha az alanda daha fazla hava tutarlar‚ bu doğal olarak Thinsulate yalıtımını daha iyi bir yalıtkan yapar. Bu yüzden doğa yasalarını ince yalıtımımızla yürürlükten kaldırmadık; Sizi sıcak tutmaya yardımcı olmak için onları basitçe geliştirdik.

Yapılan testlerde -30°C derece kadar sıcaklığı koruduğu görülmüştür. İnce kumaş yapısıyla ürün estetiğini bozmadan her alanda rahatlıkla kullanılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir